Jestli si myslíte, že od doby uveřejnění blogového příspěvku „Jak jsem začala upgradovat kuchyň“ se v naší kuchyni nic nového nezjevilo, jste vedle 🙂

Koupila jsem si pár drobných kuchyňských udělátek, dostala i nějaké k narozeninám, a taky jsem koupila ve frcu krásné staré kousky nádobí na focení. Nebylo to ale nic velkého, kvůli čemu bych sedla ke compu.

Ale s tímhle už se musím pochlubit. Před dvěma lety nás opustil odšťavňovač a my s koupí nového stále otáleli. Nakopl nás Dtest, kde byl minulý měsíc právě test odšťavňovačů uveřejněn. Jednoho krasavce jsme si vytipovali a hned taky objednali.

Sice začínám mít problém s místem, protože můj koníček je trošku prostorově náročnej a tohle teda žádnej malej prďola není, ale co by člověk kvůli šťávě plné zeleniny nepodstoupil, že?

Takže 3, 2, 1 ……. odšťavňujem!!!  Mňáááu 🙂

kolaz-freshener

Jestli vás zajímá, z čeho jsme vymačkali první šťávu na 4 sklenky, byly to 4 velké mrkve, 3 malé červené řepy, 3 jablíčka a 1 hruška.